Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Підсумки 2022 року від CreditPlus

Підсумки 2022 року від CreditPlus

Як і багато інших компаній, ще в січні ми мали чимало амбітних цілей. Та на жаль, ми залежимо від непередбачених ситуацій. Наразі вся Україна переживає один із найскладніших періодів за всі роки незалежності. Це переломний момент, після закінчення якого ми остаточно доведемо, що фатальний 400-річний зв’язок, який поєднував нас з агресором не з нашої волі, нарешті розірваний. І найвизначніше саме те, що кожен із нас виконує цю непомірно важку працю: воює, донатить, плете маскувальні сітки, сплачує податки, підтримує близьких, волонтерить. Кожен із нас робить те, що він може та вміє найліпше. Ще ніколи наша держава не працювала разом так справно, як один повноцінний організм. І ми всі у CreditPlus безмежно пишаємось тим, що є частинкою цього мікровсесвіту, де кожен на своєму продуктивному місці. 

Цього року ми взяли на себе роль волонтерів та спонсорів нашої перемоги. Це не так легко, як може здаватись. Це не просто скинути сто тисяч на рахунок Нацбанку. Від початку це була гігантська праця. Адже від самого початку вторгнення, коли противник був мало не в околицях Києва — у місті, де функціонує наш офіс, де живуть наші співробітники — ми розпочали роботу нашого імпровізованого хабу. У той момент CreditPlus створила штаб гуманітарної допомоги із залученням працівників компанії. Ми спілкувались із представниками територіальних оборон, закладів охорони здоров’я та ЗСУ. Все для того, щоб зважаючи на їхні потреби шукати спеціальний одяг для військових, медикаменти та засоби особистої гігієни в Україні та за її межами. Ми купували все необхідне та самостійно доставляли туди, куди треба.

Співпрацювали з медиками Польщі та України. Самостійно доставляли важливі медикаменти в гарячі точки. За запитами закладів охорони здоров’я для переміщення великої кількості медикаментів, що потребують особливого режиму перевезення, ми здійснювали організацію таких перевезень із залученням логістичних компаній та сплачували їх власними коштами.

Ми старанно працюємо, консультуємось із волонтерами для визначення потреб, допомагаємо благодійним фондам — не тільки для військових, а й для підтримки діток з особливостями. Немало наших співробітників вирушили захищати країну на передову або записались в територіальну оборону ще з лютого. 

Це все ще не закінчилось. І ми продовжуватимемо допомагати стільки, скільки знадобиться, поки з нашої землі не зникне вся нечисть, а наші відважні хлопці та дівчата повернуться додому.

Загальний фінансовий звіт з допомоги армії та благодійним фондам від 24.02.2022

 • Допомога ЗСУ на рахунок НБУ: 4 850 000 грн
 • БФ «Соціальна допомога та підтримка»: 250 000 грн
 • БО «МБФ “Чисте небо”»: 335 000 грн
 • Донецька Єпархія ПЦУ: 2 257 900 грн
 • БФ «ДоброДій»: 2 170 000 грн
 • БФ «Повернись живим»: 100 000 грн
 • БО «БФ “ФРОНТ-Ю”»: 100 000 грн
 • БФ Сергія Притули: 100 000 грн
 • Закупка ліків для лікарень: 1 606 454 грн
 • Поповнення паливної картки для перегону авто для ЗСУ: 491 340 грн

Загальна сума станом на кінець листопаду 2022 року становить 12 260 694 грн.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
 • Сума

 • Проценти

 • Сума погашення

Код активований