Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн-Пт: з 8:00 до 23:00
Сб-Нд: з 8:00 до 22:00

CreditPlus за підтримки Visa впровадила нову модель оцінки кредитних ризиків

visa

В Україні запрацювала нова модель кредитного скорингу клієнтів фінансових компаній. Першим клієнтом даного проєкту, який було запроваджено компанією Visa спільно з Українським бюро кредитних історій (УБКІ), стала компанія CreditPlus (ТОВ «Авентус Україна»).

Таким чином компанія має можливість отримувати від УБКІ оцінку скорингового балу власника картки Visa, яка надається УБКІ в рамках сервісу Transaction Underwriting Score. Даний сервіс може бути доступним фінансовим інституціям виключно за згодою клієнта, який є власником карти.

В компанії CreditPlus впевнені, що тепер її клієнти, які користуються банківськими картками Visa, можуть розраховувати на більш високу точність моделей під час ухвалення фінансовою організацією рішення про видачу кредиту онлайн. Це сприятиме покращенню якості сервісу та клієнтського досвіду, підвищить імовірність отримання потрібної суми та знизить відсоток відмов, дозволить пропонувати клієнтам більш індивідуальні пропозиції та зменшить час на прийняття рішення.

«Запуск цього пілотного проєкту з використання Transaction Underwriting Score (TUS), продукту компанії Visa для визначення прогнозного показника кредитоспроможності особи за даними платіжної карти, дозволить нам ще краще дослідити та задовольнити потреби клієнтів», — зазначив Володимир Довгаль, СЕО CreditPlus.

У свою чергу в УБКІ впевнені, що запропонована ними модель оцінки кредитних ризиків клієнтів позитивно впливатиме на процес аналізу фінкомпаніями позичальників та сприяти зростанню якісних кредитів. Зрештою, це сприятиме більшому доступу до отримання кредитування споживачами.

«Ця співпраця буде позитивно впливати на процес аналізу позичальників та сприяти зростанню якісних кредитів. Відповідно, це суттєво вплине на статистику схвалення — за допомогою нової моделі скорингу та рішення Visa у компанії з’явиться можливість розширити дані, з якими ми працюємо, та проводити більш точну оцінку для прийняття рішень. А це сприятиме більшому доступу до отримання кредитування споживачами», — зазначив Богдан Пшеничний, СЕО УБКІ.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
  • Сума

  • Проценти

  • Сума погашення

Код активований