Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн-Пт: з 8:00 до 23:00
Сб-Нд: з 8:00 до 22:00

Як фінтех змінює ігрову індустрію

фінтех

За останні роки фінтех зробив революцію в індустрії онлайн-ігор. Інновації допомогли досягти успіху в різних областях ринку завдяки технологіям, які раніше людство вважало неможливими. Ринок онлайн-ігор тісно пов'язаний з розвитком нових технологій. Приклад: геймер хоче платно прокачати скіли свого персонажа та моментально переказує потрібну суму через світову платіжну систему PayPal.

Практично всі онлайн-гри зазвичай вимагають оплати, і більшість запитує оплату за допомогою карти або платформ, таких як PayPal. Існують різні типи сайтів онлайн-ігор, від відеоігор до онлайн-казино, які зараз неймовірно популярні. Всі вони пов'язані з фінтехом.

Що таке фінтех?

Це відносно нова технологія, яку розробили на основі автоматизації та покращення користувацького досвіду, щоб допомогти підприємствам і споживачам у їхніх фінансових транзакціях. Головна причина популярності фінтехнологій серед користувачів — небажання довго займатися переказом грошей. Це особливо актуально для геймерів, яким потрібно негайно продовжити битву/змагання тощо. У них фізично немає часу на пошуки банківської картки.

Спочатку фінтех мав стати бекенд-системою для великих фінансових підприємств. Однак систему постійно розвивали, адаптували під користувачів. Наразі її використовують навіть для криптовалюти. Фінтехнології гарантують простий, але надійний захист завдяки використанню блокчейну, який записує та поширює цифрову інформацію без посередників.

Фінтех і геймінг

Коли ми розслабляємося в онлайн-грі, не хочемо займатися пошуками картки, авторизацією або чимось ще. Фінтех мінімізує всі ці кроки. Наприклад, користувачі грають в ігри на Wink і залишають депозити на ігрових автоматах. Гейм-сайт пропонує їм різні способи оплати: від традиційного методу банківською картою до автоматичної моментальної оплати через платіжну систему.

Завдяки цьому збільшується кількість користувачів на ігрових сайтах. Це пов'язано з тим, що розробники знаходять нові способи оплат для тих, у кого не працюють ті чи інші методи оплати. Таким чином стираються бар'єри, і все більше користувачів можуть дозволити собі платні онлайн-ігри. І споживач, і компанія, яка надає послуги, можуть працювати разом гармонійно. Також це означає, що у компаній набагато менше фінансових проблем. Вони можуть легко використовувати технології для моніторингу, звітності та формування прозорого робочого процесу.

Зміни

Фінтех робить успіхи в ігровій індустрії, зокрема в кіберспорті та букмекерських онлайн-іграх — ставках на спорт. Цей вид діджитал-розваг відрізняється від звичайних ігор, і для фінтеху відкриті всі дороги. Зараз активно обговорюється можливість створення більш універсальної валюти, щоб гравці заробляли швидше при використанні Esports і системи спортивних ставок.

Геймери набагато краще розбираються в технологіях і тому, яку користь вони можуть принести людям. Тому гравців запрошують у спеціалізовані спільноти та на спортивні заходи як спікерів або амбасадорів. Завдяки цій публічності виграють три сторони: геймери, компанії, які представляють гравці, і сам фінтех як трендсеттер нової індустрії.

Майбутнє

Поява інновацій спочатку викликає нерозуміння й опір з боку користувачів. Поки це не ввійде у звичний побут, люди не почнуть повністю довіряти технологіям. Це стосується не тільки ігор, але й усього, з чим стикається фінтех. Так, наприклад, не всі довіряють МФО — а це найпростіший приклад застосування фінтехнологій. Попри те, що організації приділяють максимум уваги захисту даних клієнтів, є певний відсоток недовіри. Єдиний вихід — дати людям час звикнути.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
  • Сума

  • Проценти

  • Сума погашення

Код активований