Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Заробляйте біткоїни у грі — що вигадала швейцарська фінтех-компанія

swiss borg

Швейцарська компанія SwissBorg розробила додаток, який навчає користувачів тонкощів крипторинку у форматі гри.

Додаток SwissBorg Community знайомить людей з криптоактивами. Навчальний ігровий додаток дозволяє учасникам передбачати ціну біткоїнів і заробляти їх без ризику. Гейміфікація функцій спрощує процес і робить його цікавим. Наприклад, чим більше очок заробить користувач, тим вищим буде його рейтинг. А чим вищий рейтинг — тим вищий шанс виграти токени. Додаток надає гравцям щоденний аналіз біткоїнів, навчальні статті та відео, а також останні тенденції та новини крипторинку.

Співзасновники SwissBorg, Ентоні Лесуаз’є і Сайрус Фазель, багато років працювали з послугами традиційних банків. Це дало їм можливість сформувати своє бачення децентралізації фінансів та зробити управління капіталом доступним для всіх. У 2017 році вони заснували Swissborg. Місія компанії — революціонізувати особисті фінанси шляхом створення продуктів, які дозволили б людям — від новачків до досвідчених інвесторів — легко управляти криптоактивами в будь-якій точці світу.

Додаток SwissBorg для управління активами в криптовалюті дозволяє користувачам безпечно обмінюватися цифровими активами та інвестувати у фіатні валюти з захистом технології MPC без ключа.

Листопад 2020 року виявився особливо успішним місяцем для SwissBorg. Зараз його Wealth App використовують понад 62 000 осіб, а під керуванням знаходяться 80 мільйонів активів. 

"Багато компаній заявляють, що орієнтовані на користувачів. Здебільшого ці слова — просто маркетинговий хід. Процес покупки біткоїнів ускладнений, користувачі не розуміють, чого від них хочуть, за використання сервісу стягують комісії, і в підсумку люди втрачають гроші. Для SwissBorg майбутнє фінансів — це співпраця і простір, де люди об'єднуються для розв'язання проблем ", — говорить Лесуаз’є. — "Наприклад, ви будуєте електромобілі, тому що піклуватися про планету — це важливо. Ви хочете використовувати екологічно чисту енергію. Тоді вам слід вибрати виробника і методику виробництва автомобіля, які відповідають ідеї екологічності. Якщо ви використовуєте непоновлювану енергію, виходить дисонанс. Ви говорите про одне, а робите інше. Так само і з фінансами. Якщо компанія дійсно хоче допомогти користувачеві, це має бути не тільки на словах. Ми хочемо досягти більшого. У сфері фінансів ми хочемо допомогти кожному отримати доступ до угод, пропонованих у криптовалютному світі, і досягти більш справедливого майбутнього”. 

Новий продукт компанії, який скоро вийде на ринок, — обліковий запис Smart Yield. У ньому використовується штучний інтелект для щоденного надання кращих інвестиційних можливостей. Світ децентралізованого фінансування (DeFi) складний, ризикований і часто вимагає великих витрат. Мета Smart Yield — спростити його за допомогою автоматичного підключення до надійних проєктів з максимальною прибутковістю.

Сайрус Фазель пояснює: "Наш наступний великий проєкт — робот-радник. Він дозволить вам отримувати прибутковість і процентні ставки за різними криптовалютами. У новій версії DeFi доступні різні платформи для кредитування. Тут ви можете позичати або запозичувати, тим самим отримуючи різну прибутковість. Нашому робоконсультанту вдається витягти з цього максимальну користь — він розглядає всі платформи задля формування кредитного рейтингу".

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
  • Сума

  • Проценти

  • Сума погашення

Код активований