CreditPlus знизив денну процентну ставку до 1,5%

Бренд дотримується вимог регулятора і береться до поступового зниження процентної ставки. При цьому залишаються доступними промокоди, особисті знижки, програма лояльності. Детальніше про це читайте далі.

Відповідно до законопроєкту №9422, який обмежує ставки за мікрокредитами, CreditPlus знизив процентну ставку до 1,5% на день від 19.04.2024.

У чому плюси для клієнтів

  • Менше переплат. Знизиться кредитне навантаження на користувачів, і всі очікують, що це призведе до стабільнішої фінансової дисципліни клієнтів.
  • Промокоди не завершаться. CreditPlus продовжує надавати знижки для користувачів.
  • Здорова конкуренція. Зниження ставок — це в будь-якому разі зміни для компаній. Водночас вирівнення ставок означатиме, що бренди намагатимуться покращувати свій сервіс та заохочувати клієнтів до тривалої надійної співпраці. А це означатиме, що відносини кредитор-клієнт будуть орієнтовані на стабільність. Важливі всі клієнти — і нові, і постійні. І на цьому етапі лише користувач вирішує, кого вибрати.
  • Більше вигоди. Застосовуючи знижку на 30-50% клієнт отримає більше вигоди, оскільки сама ставка є меншою — як тоді, коли користувач раніше застосовував промокод на стару ставку.

У чому плюси для компаній

  • Зниження ризиків. Очікується, що зниження кредитного навантаження поліпшить ситуацію з клієнтами, які з певних причин не сплачують кредити вчасно. А зниження ставки, що дорівнює зниженню переплат, може стимулювати користувачів дотримуватись графіка платежів.
  • Більше творчості. Компанії будуть намагатись якомога креативніше підходити до просування своїх послуг, адже окрім зниження ставки, є певні обмеження на рекламу. А тому потрібно створювати «чіпляючі» акції, брейнстормити та створювати унікальні пропозиції.
  • Можливість вийти в топ. Чимало компаній не в змозі вистояти за таких умов через недостатньо пропрацьовані бізнес-процеси, підходи та стратегію. Водночас бренди, які мають досвід та експертизу, легко адаптуються до змін, і для них зниження ставок — не криза, а можливість зростання.

Як дізнатись, якою буде сума до сплати наприкінці строку?

Клієнт може скористатись кредитним калькулятором на головній сторінці сайту creditplus.ua. Тут можна вибрати опцію нового чи повторного кредиту. Праворуч будуть доступні всі деталі: проценти за кожен вибраний період. Також для прикладу можна увімкнути функцію «Застосувати промокод із 50% знижкою на перший період», щоб побачити, якою буде сума процентів із урахуванням промокоду.

Було 2,2% на день Стало 1,5% на день Стало 0,01% на день
Сума:1000 грн Сума: 1000 грн Сума: 1000 грн
Строк платежу: 10 днів Строк платежу: 10 днів Строк платежу: 10 днів
Проценти: 220 грн Проценти: 150 грн Проценти: 150 грн