Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Будь на зв’язку

 

Акція «Blackout канікули»

Вимкнули світло, нема інтернету й термінали у місті не працюють? Ця проблема торкнулась кожного українця, та ми вигадали спосіб, як допомогти нашим клієнтам у цій ситуації. Акція «Blackout канікули» допоможе продовжити пільговий період для тих клієнтів, які наразі не в змозі сплатити кредит вчасно. Знижена процентна ставка діятиме ще три дні після настання фінальної дати внесення платежу.

Приклад

Ви повторно звернулись до нас і застосували знижку в 50% з нашої сторінки у соцмережах. Сума кредиту — 10 000 грн, строк — 10 днів. Через 10 днів вам потрібно було б внести повну оплату, щоб ваша ставка зі знижкою для першого обраного періоду не була перерахована у розмірі стандартної процентної ставки, або погасити нараховані відсотки. Але через проблеми з електроенергією ви не встигаєте ані погасити кредит повністю, ані сплатити відсотки. У межах акції ви отримуєте можливість продовжити строк дії знижки в 50% ще на три дні (з урахуванням додаткових пільгових трьох днів як заохочення від компанії цей строк становить шість днів). Впродовж цього часу ви матимете змогу сплатити кредит, щойно з’явиться доступ до особистого кабінету, «Приват24», або коли запрацюють термінали.

Те саме стосується й нових клієнтів, які оформили кредит онлайн під 0,01% — ваша знижка діятиме ще впродовж трьох днів.

Важливо:

  • акція чинна для першого обраного періоду;
  • акція діє для тих клієнтів, які не прострочили свій кредит;
  • за умовами цієї акції до виділених «або протягом трьох календарних днів» додається ще три дні, тому загальний додатковий строк збільшено до шести днів.

Акція «Blackout канікули» діє від 24.11.2022 до 31.12.2022 включно.

З турботою
CreditPlus

Офіційні правила та деталі акції

Послуги кредитування