Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. - Нд.: 8:00 - 22:00

Час роботи служби підтримки

CreditPlus приєднується до кампанії #ЗнайСвоїПрава

Инструктаж

CreditPlus за те, щоб українці знали все про свої права та обов'язки. У березні ми приєдналися до інформаційного проєкту #ЗнайСвоїПрава з ініціативи НБУ й Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. В рамках проєкту клієнти МФО дізнаються, куди та як звертатися, якщо їхні права порушені. 

#ЗнайСвоїПрава — це Всеукраїнська кампанія з захисту прав споживачів фінансових послуг. Мета проєкту — підвищити рівень фінансової грамотності серед українців і розвінчати популярні міфи про мікрокредитування. 

До кампанії #ЗнайСвоїПрава приєдналися 50 партнерів, зокрема CreditPlus. У межах проєкту вийде серія коротких роликів, кожен з яких присвячений особливостям кредитування в мікрофінансових організаціях. Відео створено в мультиплікаційному форматі й не перевищують 3 хвилин. У роликах не буде складних юридичних термінів та заплутаних пояснень — у форматі простого діалогу між головними героями глядач дізнається про всі деталі мікрокредитування. 

Перший ролик присвячений основам — що потрібно знати про мікрокредит. Під час перегляду відео глядач дізнається відповіді на такі запитання:

  • хто та як регулює діяльність МФО;
  • які закони поширюються на фінансові компанії;
  • яку інформацію компанії зобов'язані розміщувати на своїх сайтах;
  • де шукати відповіді на запитання про тарифи, строки та умови кредитування;
  • що таке паспорт кредиту;
  • яка максимальна сума штрафів та пені.

Своєю чергою, CreditPlus регулярно публікує інформаційні статті на популярні теми, зокрема пов'язані з кредитуванням й особливостями фінансової грамотності:

Отримати